Hizmette kalite ve güvenin adı

0216 452 3077

Hakkımızda

Erdem Kozmetik

Uzman Kadro & Kaliteli Hizmet

Firmamız Erden Taşcı’nın sektördeki 30 yıllık deneyimiyle 1998 yılında Erdem Kozmetik olarak İstanbul’da kurulmuştur. Kozmetik sektöründe hizmet veren firmamız, profesyonel kullanıma yönelik estetik cihaz ithalatı, ihracatı, satışı ve satış sonrası teknik destek hizmeti vermektedir. 

Temel ilkesi olarak müşteri memnuniyetini benimsemiş olup, sektörde çıkan her türlü yeniliği dünya ile aynı anda en kaliteli ve en ekonomik şekilde siz değerli müşterilerimizin beğeninize sunmaktadır. 

Firmamız, Hastaneler, Tıp Merkezleri, güzellik merkezleri, güzellik solanları, solaryum merkezleri, SPA merkezleri, kuaför salonları, Özel kurslar, Halk eğitim merkezleri, ismek’ler  thalasso terapi merkezlerinin ihtiyacına yönelik her türlü cihaz ve sarf malzemenin satışını Türkiye genelinde yapmaktadır. Bunların yanı sıra satışa sunduğu ikinci el cihazlara garanti vererek, geniş teknik servis ağıyla arıza ve yedek parça temininde sektöründe öncü ve güçlü bir hizmet sunmaktadır.

Erdem Kozmetik tüm cihazları için iki yıl garanti ve 10 yıllık yedek parça bulundurma garantisi vermektedir. Tüm cihazlarımız CE ve TSE standartlarına sahiptir.

Firmamız sonsuz müşteri memnuniyetini benimsediği gibi yerinde doğru ve kaliteli hizmet verme onurunu taşımaktadır.

 

HİZMETTE KALİTE

Bizim için hizmet kalitesi temel ilkemiz, değişmez ölçümüzdür.

GARANTİ

Tüm cihazlara 2 yıl garanti ve 10 yıl yedek parça bulundurma garantisi vermektedir

TEKNİK SERVİS

Geniş teknik servis ağıyla sektörde öncü ve güçlü bir hizmet sunmaktadır.

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

Önceliğimiz her zaman siz değerli müşterilerimizin memnuniyetidir.