Hakkımızda

Erden Taşcı 1989 yılında kozmetik sektörüne adım attı. 2000 yılında deneyim ve bilgi birikimini aktarabileceği ERDEM KOZMETİK markasını İstanbul’da kurdu.

Kozmetik sektöründe uzun yıllardır üstün hizmet garantisi ile hizmet vermekte olan ERDEM KOZMETİK, profesyonel düzeyde üretim yaparak, estetik ve kozmetik cihazlarının ithalat ve ihracatını gerçekleştirmektedir.

Her yıl artan ihracat ve ithalat kapasitesine rağmen kalitesinden hiçbir zaman ödün vermeyen ERDEM KOZMETİK, ürettiği cihazların kullanımı için birçok eğitim vermektedir. Bunun yanı sıra, teknik servis hizmeti de sağlayan ERDEM KOZMETİK, ürettiği cihazın kullanıcıya ulaştığı ana kadar olan tüm süreçlerde aktif olarak görev almakta ve müşteri memnuniyeti ilkesini benimsemektedir.

Hastanelerden spa merkezlerine, estetik merkezlerinden güzellik salonlarına kadar oldukça geniş bir hizmet ağına sahip olan ERDEM KOZMETİK, kendi alanlarında üst düzey profesyonelliğe sahip çalışma arkadaşları ile son teknoloji ürünleri müşterilerinin beğenisine sunmaktadır.

Farklı eğitim kurumları ile sürekli iletişim halinde olan ERDEM KOZMETİK, sektöre daha bilinçli, yeni ve eğitimli güzellik uzmanı yetiştirilmesine katkı sağlamaktadır. Eğitimlerini başarıyla tamamlayan kursiyerlere cihazların eğitim sertifikaları ücretsiz olarak verilmektedir.

ERDEM KOZMETİK sattığı her ürün için 2 yıl garanti süresi ve 10 yıla kadar da yedek parça teminatı sağlayarak, sektördeki birçok rakibine oranla ön plana çıkmakta ve her geçen gün adını duyurmaktadır.

Misyonumuz

Ürettiğimiz güvenli ve yüksek kaliteli cihazlarımız ile siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini kazanmak ve uzman kadromuzun da desteği ile en iyi, en güvenli ve en güzel hizmetleri sunarak sektörel başarımızı sürdürmektir.

Vizyonumuz

Ürettiğimiz tüm ürünlerin kalitesini son teknolojinin yardımıyla da en üst düzeye çıkarmak ve dünya genelindeki müşteri ağımızı geliştirerek sektörde kalitemizden söz ettirmektir.

Menü